Canada Goose outlet https://www.gasinc.nl Canada Goose jas canada goose outlet

Kontakt / konsultation

HUMANA/OFF.CLINIC BEHANDLINGSHEM

Visslan, Villan, Bakfickan
Besöksadress:
Grimsväg 12
283 95 VisseltoftaTel: 0479-401 85 Fax: 0479-401 94

Verksamhetschef: Annika Härd
Tel:0766-230059
E-post: annika.hard@humana.se

Föreståndare Visslan, Bakfickan och Veabacken. Enhetschef Veabacken: Erik Kandell 
Tel:0701-466120
E-post: erik.kandell@humana.se

Enhetschef: Visslan och Bakfickan: Catharina Åkesson 
Tel:0708-605628
E-post: catharina.akesson@humana.se

Administratör: Ida Gustafsson
Mobil:0733-201846
E-post: ida.gustafsson2@humana.se

Terapeuter:
Gerd Angrén
Tel: 0709-406952
E-post: gerd.@offclinic.se

Sylvester Pagmert
Tel: 0727-002410
E-post: sylvester.pagmert@humana.se

Rebecka Truedsson
Tel:0768-674179
E-post: rebecka.truedsson@humana.se

Köksansvarig: Janette Carlsson
Tel: 0766-237849
E-post: janette.carlsson@humana.se

Humana/Off.Clinic ÖPPENVÅRD

Kristianstad
Verksamhetschef: Linda Eriksson
Tel: 0734-199296
E-post: l.eriksson@humana.se

 

Besöksadress:
Humana/Off.Clinic Kristianstad
Christian den IV:s gata 1
291 32 Kristianstad


Besöksadress Lund:
Humana
Kalkstensgatan 2
224 78 Lund

 

Riskbedömning
Aktuella föreläsningar / utbildningar
Lediga tjänster

Friends link: C2020-702 C2030-283 C2150-197 C4120-782 C4120-783 CBAP FCNSP.v5 VCP-510 070-246 070-341 070-466 070-487 070-488 1Y0-200 1Z0-051 1Z0-478 300-209 642-902 70-246 98-364 C_HANASUP_1 C2020-622 C4090-450 CISSP M2020-615 NS0-156 070-458 070-688 117-101 1Z0-899 250-310 300-206 642-813 70-178 70-686 98-349 BH0-013 C_GRCAC_10